גלויה ביום – אפריל 2019

באמצע אפריל נסעתי ל"חופשה היוונית שלי" עד תחילת מאי. לא ידעתי אם יתאפשר לי להמשיך במלאכת הכנת הגלויות שם. תוך כדי שוטטות באתונה ובאיים ראיתי סטנדים של גלויות לממכר לתיירים, בארבע הזדמנויות שונות קניתי צמד גלויות וכך שבתי הביתה עם 8 גלויות חדשות, בנוסף לשתיים שמצאתי באוסף הגלויות שלי (סנטוריני מהטיול הראשון ליוון ומירח הדבש לפני עידנים ופורוס, אי שהתעניינתי ורציתי להגיע אבל בסוף וויתרתי).

להלן עשר הגלויות מ"החופשה_היוונית_שלי"  שרובן נרכשו ביוון והעבודה עליהם החלה ביוון והסתיימה עם החזרה ארצה.


גלויית אביב, "שמחה רבה, אביב הגיע", את הצד הקדמי גזרתי מבלוק ציור שקיבלתי מתנה ליומהולדת והצד האחורי לקוח מפלייר פרסומת שמצאתי בדואר.


ארבע גלויות מנוקדות – את הנקודות לקחתי מאותו דף שמניחים מתחת לצלחת במסעדה האסייתית זוזוברה. בערב שבת יצאתי לאכול בחוץ עם חברים ודף זה יחד עם המפות מים המלח שאספתי בשמורת עין פרת, ההזמנה לרסיטל של מאיה בתוספת החוויות מחניון לילה במצוקי דרגות –  כל אלו שימשו כחומרי גלם לגלויות הבאות.


גלויות מיום הבחירות, כשנסעתי לת"א לבקר בביניין שהיה מצופה בגרפיטי, Pop-up Museum. חומרי הגלם הם משם, על שתי גלויות תל אביביות ישנות מהאוסף שלי


צמד גלויות שיצרתי ביום היומהולדת, עם רשימת הערכים שלי


לרוב עבודה יצירתית היא עבודה מאוד סוליסטית, זו אני אל מול חומרי היצירה, אני עם אותה אנרגיה יצירתית שמפעילה אותי ואז בתום X דקות או שעות יש "תוצר", במקרה הזה גלויה מוכנה. לכן כ"כ שמחתי על ההזדמנות שניתנה לי היום (5.4) לספר לקבוצת בלוגריות על פרוייקט "גלויה ביום" וגם לתת הנחייה להתנסות אישית קצרה.
במקום לספר במילים, אניח כאן סדרת תמונות שצילמתי היום בחדר יצירה קסום בקיבוץ גניגר. כל אחת מהמשתתפות התבקשה להביא גלויה, ליתר ביטחון הבאתי כמה מהבית. על השולחן היו פזורים צבעים, דבק, מספרים, מפות, ז'ורנלים, בולים. חומרי גלם מהן כל אחד יצרה את הגלויה האישית שלה. אח"כ עשינו "החלפות".

חוויה שמשלבת יצירה, המצאתיות, דימיון, ובעיקר הנאה.

חודש קודם | לדף הראשי "גלויה ביום" |  חודש הבא